Dr. Sancar Kimdir

Doç.Dr. Sancar SERBEST Kimdir?

1980 yılında Kayseri de doğan Dr. Serbest ilk, orta ve lise eğitimini Kayseri’ de tamamladı. Ardından 1998 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başlayan Dr. Serbest, 2005 yılında tıp doktoru ünvanını alarak aynı yıl girdiği TUS sınavında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD’de ihtisasa başladı. 2011 yılında ihtisasını tamamladı. 2011-2012 yılları arasında Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetini yaptı. 2014 Temmuz ayında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde Yrd. Doç. olarak  çalışmaya başladı. 2018 yılında Doçent ünvanı aldı.

Dr.Serbest’ in ulusal ve uluslararası yayımlanan birçok makalesi ve sözlü sunum yapılan posterleri mevcuttur. Kendi branşında son yenilikleri takip etmek amacıyla her yıl ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara düzenli bir şekilde katılmaktadır.

 

ÖZGEÇMİŞ

Kişisel Bilgiler

Soyadı: Serbest

Adı: Sancar

Akademik Unvanı/ Görevi: Doç.Dr.

Mesleki ve Profesyonel Anahtar Nitelik ve Becerileri: Artroskopik Cerrahi, Artroplasti, Travmatoloji, Erişkin Rekonstrüktif Cerrahi, Spor Yaralanmaları

Araştırma İlgi Alanı:  Artroskopik Cerrahi, Artroplasti, Travmatoloji

İletişim

Doç.Dr. Sancar Serbest

Menu

İletişim Formu